POSZEWKA NA PODUSZKĘ ECOLEN 2

Dekoracyjne poduszki w kształcie misia, serca i pączka

Śmieszne poduszki to idealny prezent na każdą okazję. Poduszka jest uniwersalna. Zawsze się przyda i jest potrzebna w każdym domu. Może służyć jako wygodne oparcie lub być przytulanką, która uśpi niesfornego maluszka. Wybór śmiesznych poduszek jest tak duży, że można je dopasować do zainteresowań danej osoby.

Poduszki śmieszne dekoracyjne

Poduszka pełni przede wszystkim rolę miękkiego podgłówka podczas snu czy drzemki. Jednak jest to również świetny element dekoracyjny. Kolorowe poduszki urozmaicą pokój dziecięcy. W salonie ocieplą atmosferę i stworzą przytulny klimat. W sypialni poduszki będą ozdobą łóżka, ale także wygodnym oparciem podczas wieczornego czytania.

Wybierając śmieszną poduszkę można zrobić najbliższej osobie bardzo fajną niespodziankę, która przypadnie każdemu do gustu, kto lubi praktyczne i śmieszne prezenty.

Śmieszna poduszka na walentynki i urodziny

 poduszki owoce

Kolorowe poduszki z napisami są znakomitym prezentem na urodziny i walentynki. Można wybrać poduszki z gotowymi napisami, które są dopasowane do danej okazji. Jest także możliwość spersonalizowania poduszki. W takiej sytuacji można napisać swój własny tekst, który ma się znaleźć na poduszce.

Na walentynki naturalnie najlepsze są poduszki w kształcie serca. Mogą one jeszcze dodatkowo posiadać napis „Kocham Cię”. Na prezent dla dziewczyny, chłopaka lub znajomego najlepiej nadają się poduszki ze śmiesznymi napisami, które mogą rozbawić do łez nie jednego ponuraka.

Poduszka, która grzeje i chłodzi

Dekoracyjne poduszki nie dość, że występują w ciekawych kształtach i wzorach, to mogą służyć również jako ogrzewacz. Niektóre modele poduszek skonstruowane zostały tak, aby wewnątrz zmieścił się wkład.

Wkład wystarczy ogrzać i włożyć z powrotem do poduszki. Na zimowe wieczory jest to idealna przytulanka. Wkład można również schłodzić i wówczas poduszka zamieni się w zimny okład, który ochłodzi ogrzane ciało.