deszczownica-aluminiowa-rea

Jak wybrać odpowiedni natrysk łazienkowy?

Wybór sprzętów i rozplanowanie przestrzeni w łazience wydaje się być prostym zadaniem. Jednak kiedy chcemy utrzymać ją w klimacie całego mieszkania, a na dodatek marzymy, żeby była ona funkcjonalna zaczynają się problemy. Łazienkę trzeba urządzić według swoich preferencji, ale należy pomyśleć też o wszystkich domownikach, którzy będą z niej korzystać. Okazuje się, że ogromne znaczenie w przypadku dobierania sprzętów łazienkowych jest to, czy mieszkamy z dziećmi, osobami starszymi czy zwierzętami. Dlaczego?

Odpowiedni natrysk prysznicowy

deszczownica-aluminiowa-rea

Obecnie natryski łazienkowe są bardzo rozbudowaną ofertą we wszystkich sklepach budowlanych. Posiadają rozmaite funkcje, kształty i wykończenia.
Chcąc zadbać o bezpieczeństwo podczas kąpieli osób starszych i dzieci, warto zainwestować w panel natryskowy zaopatrzony w baterię termostatyczną. Unikamy wtedy ryzyka poparzenia wrażliwej skóry.

Działania zdrowotne

Zapracowane osoby często narzekają na bóle głowy, bóle stawów, mięśni oraz kręgosłupa. Nie da się ukryć, żyjemy w intensywnym tempie, a praca często nas nie oszczędza. Jednak długa, relaksująca kąpiel to luksus, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Okazuje się, że kilkuminutowy prysznic może być równie odprężający, co długa kąpiel w wannie. W jaki sposób? Natrysk do kabiny prysznicowej może zawierać słuchawkę, która jest wielofunkcyjna. Jest ona w stanie wygenerować różne ciśnienie wody, co sprawie, że strumień może być:

  • intensywne, masujący
  • deszczowy, delikatny
  • punktowy.
    Takie tryby można zmieniać kilkukrotnie podczas kąpieli. Dzięki temu jesteśmy w stanie pozbyć się bóli migrenowych, rozluźnić mieście, pobudzić krążenie. Właśnie dlatego, taki kilkuminutowy prysznic pomoże nam oczyścić nie tylko ciało, ale także umysł. Wyciszyć się i zafundować sobie kilka minut spokoju w zaciszu łazienki.