listwy przypodłogowe drewniane

Listwy mdf a listwy z drewna

Generalny remont przeciętny Polak przeprowadza kilka razy w życiu. Nic w tym dziwnego – nikt nie chce co roku, przez kilka tygodni funkcjonować w kurzu, hałasie i, nierzadko, bez dostępu do toalety. Dlatego właśnie, jeśli już robi się generalny remont, należy bardzo dobrze przemyśleć to, co wybieramy do naszego mieszkania. Każda decyzja jest tu ważna od koloru ścian, po płytki w łazience czy listwy przypodłogowe. Wszystko to składa się później na jakość naszego codziennego życia w domu.

Jakie podłogi są najlepsze?

Drewniane deski, panele, wykładziny a może kafle? Decyzja o tym, co położy się na podłodze jest kluczowa. Drewno poleca się osobom, które wiedzą, jak o nie dbać. Kafelki najlepiej sprawdzą się w przypadku domów z ogrzewaniem podłogowym. Ważny jest również dobór listew. Listwy przypodłogowe drewniane w ostatnich latach zostają mocno wypierane przez listwy przypodłogowe mdf. Dzieje się to głównie dlatego, że od lat bardzo ciężko jest klientom dobrać odpowiednią kolorystykę podłogi i listew. Zazwyczaj oba te elementy są w nieco innym kolorze.

Dlaczego warto inwestować w listwy mdf?

Listwy przypodłogowe mdf pasują praktycznie do każdego rodzaju podłogi. Może to być podłoga z drewna, panele a także płytki czy nawet wykładzina. Po prostu kolor listew dobiera się wówczas po kolor ściany. Jeśli w naszym domu króluje biel, to z powodzeniem można zainwestować w mdf w kolorze białym. Tego typu listwy najlepiej czyścić czymś miękkim, najlepiej szmatką z bawełny. Wówczas uniknie się zbędnych zarysowań.

Listwy przypodłogowe drewniane dobierz online tu