Pościel satynowa z Andropola

Zdrowy sen to warunek wypoczynku, regeneracji sił i dobrego samopoczucia. Kiedy rano wstajemy wypoczęci z optymizmem patrzymy na nadchodzący dzień i czekające nas zadania.

Pościel Andropol

Warunkiem efektywnego wypoczynku nie jest jego długość, ale komfort, który zapewniają ergonomiczny materac i zdrowa pościel. Co oznacza termin zdrowa pościel? To przede wszystkim pościel wykonana z materiałów naturalnych, oddychających.

W latach siedemdziesiątych zachwycaliśmy się materiałami syntetycznymi. Były tanie, nie wymagały prasowania, ale ich największą wadą było to, że nie oddychały. Miało to negatywny wpływ na skórę i samopoczucie. Do dziś jeszcze niektóre firmy produkują pościel z tkanin sztucznych.

Pościel Andropol to pościel produkowana z naturalnej bawełny. W ofercie jest tradycyjna pościel bawełniana (także biała dla szpitali i hoteli), pościel z kory, flaneli oraz satynowa. Wszystkie zestawy produkowane są w bogatej gamie kolorystycznej i różnych wzorach.

Na uwagę zasługuje pościel satynowa Andropol, która wyróżnia się wysoką jakością, konkurencyjną ceną. Najważniejszą jej zaletą jest jednak komfort użytkowania. Miła w dotyku, delikatna i oddychająca, sen pod nią to prawdziwa przyjemność.