konsola stolik

Praktyczne wykorzystanie konsoli w salonie i nie tylko

Klasyczna konsola może odgrywać olbrzymią rolę w aranżacji wnętrz. Owszem, kojarzy się ją zwykle z unikatowym meblem dekoracyjnym, ale w dzisiejszych, mocno „funkcjonalnych” czasach, takie rozumienie tego mebla odchodzi w zapomnienie. Jak więc wykorzystać ją w aranżacji domowego wnętrza?

Praca zdalna – idealne zastosowanie dla konsol

Typowa konsola toaletka może być wykorzystana jako idealne… miejsce pracy zdalnej. Co prawda nie zaoferuje ona tak dużo miejsca, co typowe, funkcjonalne biurko, ale pozwoli maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki niesie w sobie minimalistyczne miejsce pracy. Poza tym dzisiejszy sprzęt komputerowy (a zwłaszcza laptopy) nie zużywa zbyt dużo miejsca. Na tym przykładzie doskonale widać, że konsola w salonie to nie jedyne rozwiązanie dla aranżacji domu i mieszkania.

Koniec z bałaganem

Każdy chyba wie, że nowoczesne toaletki konsole ze sklepu Tutumi.pl to meble wyróżniające się bardzo dużą pojemnością. Posiadają one co najmniej kilka szuflad, w których wnętrzu można schować dosłownie wszystko: od prostych przyrządów codziennego użytku, aż po różnego rodzaju kosmetyki. Posiadanie toaletowej konsoli to z pewnością duża korzyść dla kobiet, które – z naturalnych względów – korzystają z dużej liczby rozwiązań kosmetycznych.

Dodatkowy osprzęt

Klasyczną konsolę w salonie można wykorzystać jako ciekawy dodatek dekoracyjny, który będzie połączony z wieloma różnymi, funkcjonalnymi dodatkami. Na konsoli można np. usadowić lustro, domowe centrum muzyczne, a także wiele innych, mniej lub bardziej praktycznych przedmiotów. Takie połączenie sprawi, że mebel ten zyska zupełnie nowe, niespotykane wcześniej właściwości.

Podsumowując, typowa konsola toaletowa to coś więcej, niż tylko mebel dekoracyjny. Zwłaszcza że większość osób szuka przede wszystkim rozwiązań funkcjonalnych i praktycznych, a nie (w tak dużym stopniu) dekoracyjnych.