Wc z bidetem – sposób na komfort i higienę

Muszla klozetowa z bidetem to coraz częściej spotykane rozwiązanie, które pozwala na zwiększenie komfortu korzystania z toalety. Jest prosta w obsłudze, a co najważniejsze wpływa na komfort korzystania z toalety. Co trzeba wiedzieć o toaletach myjących?

Wc z bidetem – co to za urządzenie?

Bidety w naszych łazienka są nie od dziś i świetnie się sprawdzają. Jednak muszla klozetowa z bidetem nadal nie jest często wykorzystywana. Warto dowiedzieć się, dlaczego czas zamontować to urządzenie w łazience.

Sedes z bidetem to urządzenie, które pozwala na zachowanie odpowiedniej higieny intymnej bez zmiany pozycji. Bidet wydaje się o tyle kłopotliwy, że trzeba wygospodarować dodatkowe miejsce w łazience. Stosując toaletę myjącą korzystamy z jednego urządzenia. Jest to oszczędność miejsca w łazience, co jest dodatkową zaletą.

Jak obsłużyć toaletę myjącą?

Korzystanie z toalety myjącej jest wyjątkowo proste. Dzięki panelowi elektrycznemu ustawiamy rodzaj mycia, a następnie przechodzimy do suszenia okolic intymnych.

Sedes z bidetem posiada kilka opcji mycia. Można wybrać mycie żeńskie, tylne czy pulsacyjne. Jednocześnie mamy wpływ na regulację dysz, intensywność suszenia, czy regulację temperatury wody oraz suszenia.

Wybierając odpowiedni program uruchamiamy dyszę myjącą. Bardzo ważne dla higieny jest to, że nie dotyka ona ciała, które ma kontakt jedynie ze strumieniem czystej wody. Jest to urządzenie w stu procentach higieniczne i bezpieczne!

Chcąc zachować odpowiedni poziom higieny należy odpowiednio dbać o czystość sanitariatów. O tym wiemy wszyscy. Wc z bidetem czyścimy łagodnymi detergentami, a następnie przecieramy wilgotną ściereczką, dokładnie tak jak każdą inną toaletę. Dbając o dysze myjące zaleca się korzystanie ze szczoteczki, by dokładnie oczyścić je z osadzającego się kamienia, który utrudni ich działanie.

Więcej: Lazienka-Rea